autor Anton Zolotarjov
autor Anton Zolotarjov
autor Linda-Liisa Veromann-Jürgenson
autor Kersti Püssa
ETTEKANNETE VIDEOSALVESTISED ON NÜÜD SAADAVAL!
Klõpsates konverentsi kava lehel ettekannetele, leiate sealt nende salvestise.
Palun kasutage vaatamiseks Google Chrome veebilehitsejat.
XIII Eesti ökoloogiakonverents teemal “Ökoloogiateadus globaalselt muutuvas maailmas“ toimub 20. aprillil 2018 Tartus Dorpati konverentsikeskuse Struwe saalis algusega 11.00.
Järjekordse ökoloogiakonverentsi keskmes on lai palett ökoloogiaalastest uuringutest Eestis ning nende seos ühiskonna jaoks oluliste lahendamist vajavate probleemidega. Konverentsi keeleks on tavapäraselt eesti keel, et pakkuda võimalust eesti teaduskeele edendamiseks ja selgitada teemasid laiale kuulajaskonnale arusaadavalt. Ökoloogiakonverentsi korraldab Eesti Ökoloogiakogu koostöös teaduse tippkeskusega EcolChange.
Osavõtjad. Teaduslikud ettekanded pakuvad uut infot nii teadlastele/õppejõududele, ametnikele, õpetajatele ja (üli)õpilastele.
Ettekanded. Suulised ettekanded on kutsutud esinejatelt. Ettekannete pikkus koos küsimustega on 20 minutit. Stendiettekandeid ootame nii kogenud kui ka noorteadlastelt, ametnikelt, üliõpilastelt, õpilastelt, õpetajatelt, kõigilt, kes soovivad uut teadmist eesti ökoloogiast teistega jagada, loe lähemalt siit.
Registreerumine. Konverentsil osalemine on kõigile registreerunud osalejatele tasuta, va lõunasöök. Lõunapausi ajal saab iga osaleja omal käel sööma minna Tasku, Kvartali või Dorpati SPA söögikohtadesse. .
Korralduslikud küsimused: Tiia Kurvits, e-post tiia.kurvits@emu.ee, tel 55908819
Meediasuhtlus sisuteemadel: Marko Mägi, marko.magi@ut.ee, tel 5207589
Konverentsi korraldajad: Eesti Ökoloogiakogu (Eesti Loodusuurijate seltsi ja Eesti Looduskaitse Seltsi koostöökogu), teaduse tippkeskus EcolChange – Globaalmuutuste ökoloogia looduslikes ja põllumajanduskooslustes, Eesti Maaülikool, Tartu Ülikool
Konverentsi toetajad: Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond teaduse tippkeskuse EcolChange (projekt 2014-2020.04.01.15-0002) rahastamise teel, Tartu Ülikool ja Eesti Maaülikool